Terrazzo Çeşitleri

Anasayfa > Terrazzo

5 Ürün Mevcut

Terrazzo Taşı

Duvar, zemin iç ve dış mekanda kullanılan terrazzo taşı kompozit bir malzeme olup; mermer, granit, kuvars gibi malzemelerden çimento ve benzeri malzemelerde tutturularak oluşturulmaktadır.

Terrazzo Taşı Modelleri

Mermer ve granit ağırlıklı bir taş olan terrazzo taşının modellerinin bir çok farklı çeşidi, farklı terrazzo taşı modelleri bulunmaktadır. Tgtile mermer, taş ürünleri olarak; Terrazzo Traverten Taş,Terrazzo Smyrna Limestone Limrası, Terrazzo Gümüş Gri Taş, Terrazzo Portekiz Limrası Limestone, Terrazzo Amessesia Limestone firmamızın satışını yaptığı terrazzo taşı çeşitleri ve terrazzo taş modelleridir.

Terrazzo Fiyat

Terrazzo taşının bir çok farklı modeli ve çeşidi bulunmaktadır. Bu farklı modeller fiyatlarını etkilemektedir. Terrazzo taşının fiyatlarını; kullanılan malzeme etkilemektedir. 2022 terrazzo taşı metre kare fiyatları ortalama olarak 15 dolar ile 50 dolar arasında değişmektedir. Terrazzo güncel fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için  iletişim sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 

Terrazzo taş fiyatları bu yıl kur farkı ve dünya süren talep arz dengesizliği farklılık göstermektedir. 

Terrazzo Traverten Taş

Traverten mermer; doğal, sağlam ve değerli bir taş çeşididir, mermer türüdür. Terrazzo traverten taş; yapısında bileşen olarak traverten mermer barındıran terrazzo taşı çeşididir. Terrazzo traverten taş özellikle dış cephe zeminde çokça tercih edilen bir terrazzo taşı çeşididir. Terrazzo traverten mermer hakkında daha fazla bilgi almak için lütren bizimle iletişime geçiniz.

Terrazzo Smyrna Limestone Limrası

Terrazzo Limestone taşında; mermer tozu, kalsit, dolamit ve kireçtaşı karışımı bulunmaktadır. Terrazzo taş çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden birisi olan Terrazzo Smyria Limestone Limrası hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş - teslimat hakkında görüşmek için bizimle iletişime geçiniz.

Terrazzo taşı renkleri ve modelleri

Terrazzo taşların bir çok rengi ve bir çok modeli bulunmaktadır. Bu renkler ve modeller;

  • Traverten Terrazzo Taşı
  • Terrazzo Smyrna Limestone Limrası
  • Terrazzo Gümüş Gri Taş
  • Terrazzo Portekiz Limrası Limestone
  • Terrazzo Amessesia Limestone