Kültür Tuğlası Çeşitleri

Anasayfa > Kültür Tuğlası

8 Ürün Mevcut

Kültür Tuğlası Nedir?

Bina, iş yeri, ofis gibi yerlerin tasarımında kullanılan ve estetik olarak daha şık bir görüntü veren taş malzemelere dekoratif tuğla ya da kültür tuğlası denir. Pekçok farklı alanda kullanılan kültür tuğlalarının farklı renkleri mevcuttur.

Kültür Tuğlası Modelleri

Kültür tuğlalarında çok farklı model bulunmamaktadır daha çok farklı renklerde kültür tuğlaları bulunmaktadırç, Tgtile olarak; Siyah Beyaz Kültür Tuğlası, Sarı Kültür Tuğlası, Krem Kültür Tuğlası, Kırmızı Kültür Tuğlası, Kiremit Kültür Tuğlası, Kahverengi Kültür Tuğlası, Gri Kültür Tuğlası, ve Beyaz Siyah Kültür Tuğlası, firmamızın satışını yaptığı dekoratif kültür taşı renkleri ve modelleridir.

Dekoratif Kültür Tuğlası Fiyatları

Kültür tuğlası fiyatları; dekoratif kültür tuğlasının rengine göre farklılık göstermektedir. 2022 kültür tuğlası metre kare fiyatları ortalama olarak 15 dolar ile 50 dolar arasında değişmektedir. Kültür tuğlası, taş tuğla, dekoratif tuğla fiyatlrı hakkında net bilgi almak için  iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Dekoratif taş tuğla fiyatları geçen yıllara göre biraz daha yüksektir. Bu yükselmede kur farkı ve dünya süren talep arz dengesizliği önemli etmenlerdir. 

Dekoratif Tuğla Çeşitleri

Dekoratif tuğla, kültür tuğlası, taş tuğla, dekoratif taş tuğla, süs tuğlası gibi isimlendirmeleri olan kültür tuğlası aslında tek çeşittir, farklı modelleri bulunmaktadır veya farklı renkleri, bu isimler değişssede hepsi dekoratif kültür tuğlası anlamına gelmektedir.