Serbest Boy Patlatma Çeşitleri

Anasayfa > Serbest Boy Patlatma

5 Ürün Mevcut

Serbest Boy Patlatma Nedir?

Patlatma taşlar mermer, taş ocaklarından çıkmaktadırlar. Bu sebeple patlatma taşlar doğal taşlar sınıfındadır. Bilindiği üzere doğal taşlar hem sağlam hemde daha sağlıklıdır. Kaliteli ve sağlam olduğu için bakım gerektirmeyen patlatma mermer ürünleri urun ömürleri sayesinde çok fazla tercih edilmektedir.

Patlatma Taş Modelleri

Serbest boy patlatma taş modellerinin bir çok farklı çeşidi, farklı patlatma mermer modeli bulunmaktadır. Tgtile olarak; Serbest Boy Tundra Grey Mermer, Serbest Boy Traverten Mermer, Serbest Boy Burdur Bej Mermer, Serbest Boy Limestone Mermer, Muğla Beyazı Patlatma Serbest Boy Mermer, firmamızın satışını yaptığı patlatma taş çeşitleri ve patlatma taş modelleridir.

Serbest Boy Patlatma Mermer Fiyatları

Patlatma taş fiyatları; serbest boy patlatma taşın modeline, türüne göre değişiklik göstermektedir. Doğal taş oldukları için oldukça sağlıklı ve kaliteli olan bu patlatma taşların 2022 serbest boy patlatma taş metre kare fiyatları ortalama olarak 15 dolar ile 50 dolar arasında değişmektedir. Serbest boy patlatma mermer güncel fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için  iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Patlatma mermer fiyatları bu yıl kur farkı ve dünya süren talep arz dengesizliği farklılık göstermektedir. 

Serbest Boy Traverten Mermer

Traverten mermer oldukça değerli, doğal ve kaliteli bir mermer türüdür. Serbest boy patlatma traverten mermer oldukça tercih edilen bir üründür. Serbest boy traverten mermer hakkında daha fazla bilgi almak için lütren bizimle iletişime geçiniz.

Serbest Boy Burdur Bej Mermer

Traverten mermerden daha grimsi-sarımtırak bir renge sahip olan Burdur bej mermer oldukça popüler bir üründür. Doğal taş olduğu için sağlıklı ve kaliteli olan ürün metre kare olarak satılmaktadır. Serbest boy burdur bej mermer hakkında daha fazla bilgi almak için lütren bizimle iletişime geçiniz.

Serbest Boy Muğla Beyazı Mermer

Traverten mermer gibi beyaz bir renge sahip olan Muğla beyazı mermer oldukça çok kullanılan bir üründür. Doğal taş olup patlatma bir üründür, iç ve dış mekanda kaplama olarak çok fazla kullanılmaktadır.